SIRENE GOLF HOTEL*****

25 km od letiště (Antalya), centrum Kadriye 4 km, pláž 50 m. lobby s recepcí a barem, hlavní restaurace, 4 á la carte restaurace, minimarket, kadeřnický salon, diskotéka, herna, TV místnost, mnoho barů, turecká kavárna.

www.sirene.com.tr

  • 25 km od letiště (Antalya), centrum Kadriye 4 km, pláž 50 m
  • lobby s recepcí a barem, hlavní restaurace, 4 á la carte restaurace, minimarket, kadeřnický salon, diskotéka, herna, TV místnost, mnoho barů, turecká kavárna
  • v zahradě 2 velké bazény s barem a sluneční terasou
  • zdarma: 3 tenisové kurty, fitness, krytý bazén, turecká lázeň, sauna
  • pokoje - koupelna/WC s fénem, klimatizace, telefon, Sat.-TV, minibar, sejf, balkon nebo terasa
  • stravování all inclusive - bufetová snídaně, oběd a večeře, odpolední snack, místní alkoholické a nealkoholické nápoje
  • k hotelu patří hřiště Pasha a PGA Sultan

 

REZERVACE

TAT

Rozsáhlé 27 jamkové hřiště , které je ohraničené mořem a širokou řekou. Z vyvýšených tees krásný výhled na blízké hory. Široké fairways olemované eukalyptovými stromy.

www.tatgolf.com.tr

SUENO DUNES & PINES

Dvě 18-ti jamková hřiště. Hřiště Pines - v piniovém lese, s úzkými fairways a strategicky umístěnými bunkry a několika jezery se jedná se o náročnější hřiště. Hřiště Dunes - méně náročné a kratší.

www.sueno.com.tr

NOBILIS

Technicky náročné 18-ti jamkové hřiště řadící se mezi TOP 100 golfových hřišť Evropy. V přímém sousedství Gloria resortu. V piniovém lesu, na břehu řeky Acis.

www.nobilis.com.tr

NATIONAL

Malebně krásné a sportovně náročné , otevřeno 1994. Nejstarší hřiště v oblasti Belek a první hřiště v Turecku podle evropských P.G.A. standardů. 18-ti jamkové mistrovské hřiště (LPG a Seniors Open).

www.nationalturkey.com

LYKIA LINKS

Další nově příchozí v golfové mecce Belek – typický „links“. Všech 18 fairways se rozprostírá podél pobřeží a nabízí krásný výhled na moře. Oblast s dunami a neustálým větrem od moře.

www.lykiagroup.com

GLORIA OLD & NEW

Jeden z nejhezčích resortů na Turecké riviéře, rozkládající se mezi mořem a Taurským pohořím. Resort ve skvělém stavu, který se skládá z Old Course a New Course - obě dvě hřiště jsou 18-ti jamková.

www.gloria.com.tr

CARYA

Pěkné hřiště s výzvou vodních překážek i hojně přítomných „čistě bílých bunkerů“. Fairwaye obklopené vzrostlými piniemi, nádherné výhledy na jamky i na pohoří Taurus.

www.caryagolf.com

CORNELIA

Teprve v roce 2006 otevřené 27-ti jamkové hřiště uprostřed luxusního resortu. Rozsáhlé písečné duny, do kterých jsou zabudované fairways. Vyvýšené greeny.

www.corneliaresort.com