HOTEL SUENO*****

Hotel je vzdálený 5 km od města Belek, dál od pláže „ ryze golfový hotel“s výhledem na pohoří Taurus. Letiště Antalya je vzdálené cca 30km. Pokoje s klimatizací, vlastním sociální zařízením (sprcha, WC, fén), trezor, TV, minibar, balkon.

www.sueno.com.tr

  • Hotel je vzdálený 5 km od města Belek, dál od pláže „ ryze golfový hotel“s výhledem na pohoří Taurus. Letiště Antalya je vzdálené cca 30km
  • pokoje s klimatizací, vlastním sociální zařízením (sprcha, WC, fén), trezor, TV, minibar, balkon
  • stravování : polopenze nebo all inclusive
  • Snídaně i večeře jsou podávány formou bufetu. V hotelu se nachází 4 speciální restaurace a 3 bary
  • Sport a zábava - 2 kvalitní golfová 18 -ti jamková hřiště součástí areálu,
  • driving range (i krytá odpaliště), rozměrný putting, chipping, Golf Shop.
  • Venkovní a vnitřní bazén (oba vyhřívané) fitness, lázně, biliard, masáže, stolní tenis, 2 tenisové kurty.
  • k hotelu patří hřiště Dunes a Pines

 

POLOHA: Hotel je vzdálený 5 km od města Belek, které leží mezi plážemi a pohořím Taurus. Letiště Antalya je vzdálené cca 25 min.

UBYTOVÁNÍ: pokoje s klimatizací, vlastním sociální zařízením (sprcha, WC, fén), trezor, TV, minibar, balkon.

STRAVOVÁNÍ: polopenze nebo all inclusive

Snídaně i večeře jsou podávány formou bufetu. V hotelu se nachází 4 speciální restaurace a 3 bary

SPORTOVNÍ VYŽITÍ A ZÁBAVA: 2 velice kvalitní golfová 18 ti jamková hřiště Sueno a Pines součástí areálu, driving range (i krytá odpaliště), rozměrný putting, chipping, Golf Shop.

Venkovní a vnitřní bazén (oba vyhřívané) fitness centrum, lázně, biliard, masáže, stolní tenis, 2 tenisové kurty.

REZERVACE

TAT

Rozsáhlé 27 jamkové hřiště , které je ohraničené mořem a širokou řekou. Z vyvýšených tees krásný výhled na blízké hory. Široké fairways olemované eukalyptovými stromy.

www.tatgolf.com.tr

SUENO DUNES & PINES

Dvě 18-ti jamková hřiště. Hřiště Pines - v piniovém lese, s úzkými fairways a strategicky umístěnými bunkry a několika jezery se jedná se o náročnější hřiště. Hřiště Dunes - méně náročné a kratší.

www.sueno.com.tr

NOBILIS

Technicky náročné 18-ti jamkové hřiště řadící se mezi TOP 100 golfových hřišť Evropy. V přímém sousedství Gloria resortu. V piniovém lesu, na břehu řeky Acis.

www.nobilis.com.tr

NATIONAL

Malebně krásné a sportovně náročné , otevřeno 1994. Nejstarší hřiště v oblasti Belek a první hřiště v Turecku podle evropských P.G.A. standardů. 18-ti jamkové mistrovské hřiště (LPG a Seniors Open).

www.nationalturkey.com

LYKIA LINKS

Další nově příchozí v golfové mecce Belek – typický „links“. Všech 18 fairways se rozprostírá podél pobřeží a nabízí krásný výhled na moře. Oblast s dunami a neustálým větrem od moře.

www.lykiagroup.com

GLORIA OLD & NEW

Jeden z nejhezčích resortů na Turecké riviéře, rozkládající se mezi mořem a Taurským pohořím. Resort ve skvělém stavu, který se skládá z Old Course a New Course - obě dvě hřiště jsou 18-ti jamková.

www.gloria.com.tr

CARYA

Pěkné hřiště s výzvou vodních překážek i hojně přítomných „čistě bílých bunkerů“. Fairwaye obklopené vzrostlými piniemi, nádherné výhledy na jamky i na pohoří Taurus.

www.caryagolf.com

CORNELIA

Teprve v roce 2006 otevřené 27-ti jamkové hřiště uprostřed luxusního resortu. Rozsáhlé písečné duny, do kterých jsou zabudované fairways. Vyvýšené greeny.

www.corneliaresort.com